Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Filtry prywatyzujące do monitorów

( ilość produktów: 28 )

Filtr prywatyzujący na monitor – co to jest?

Filtr prywatyzujący na ekran monitora to specjalna nakładka, dzięki której obraz wyświetlany na Twoim urządzeniu będzie widoczny wyłącznie dla osoby siedzącej na wprost ekranu, oraz maksymalnie pod kątem 30 stopni od jego środka. Dzięki tej wyjątkowej osłonie na ekran ukryjesz dane i ważne informacje wyświetlane na Twoim ekranie przed osobami postronnymi, przechodniami lub współpracownikami w biurze. Filtr prywatyzujący korzysta z wyjątkowej technologii mikrożaluzji, dzięki której ekran oglądany na wprost jest idealnie przejrzysty, a patrząc z boku wygląda jak czarna plama.  

W sklepie internetowym Empri.pl znajdziesz nakładkę na monitor dla większości ekranów dostępnych na rynku. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście różnych rozmiarów nakładek na monitory, dzięki czemu z pewnością dopasujesz odpowiedni rozmiar. Szukasz niestandardowego rozmiaru, lub filtra w nietypowej wersji na specjalne zamówienie? Skontaktuj się z nami pod adresem sklep@empri.pl, a z pewnością pomożemy dopasować produkt, który sprosta Twoim oczekiwaniom!  

Jak wybrać najlepszy filtr na ekran monitora?

Filtry na ekran występują w wielu wymiarach, przekątnych i proporcjach. Aby idealnie dopasować nakładkę na ekran do naszego urządzenia, powinniśmy poznać przekątną i proporcję naszego wyświetlacza. Pomocna może okazać się instrukcja obsługi lub naklejka modelowa na laptopie lub komputerze. Mając już nazwę modelu naszego urządzenia, w wyszukiwarce internetowej z łatwością znajdziemy informację, jakiej wielkości posiadamy ekran.  

Sklep internetowy z filtrami prywatyzującymi Empri oferuje nakładki na ekran na wszystkie dostępne na rynku typy wyświetlaczy. Zachęcamy do kontaktu z nami, z chęcią pomożemy dobrać odpowiedni rozmiar filtra, który idealnie wpasuje się w przekątną Twojego monitora.  

Oprócz funkcji prywatyzacyjnej, nakładka na monitor sprawdzi się doskonale jako ochrona ekranu przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Jeżeli pracujesz w trudnych warunkach, dzięki osłonie na ekran zabezpieczysz matrycę przed przypadkowym uszkodzeniem.  

Filtr prywatyzujący na ekran posiada dwie strony – matową oraz błyszczącą. Strona matowa redukuje odbicia świetle, i sprawdzi się idealnie np. podczas pracy w mocnym słońcu. Strona błyszcząca filtra prywatyzującego potęguje zaś odbicia świetlne, co wzmacnia efekt prywatyzacji np. podczas pracy w biurze.  

Czy warto kupić filtr na monitor?

Filtr na ekran monitora sprawdzi się doskonale jako ochrona prywatności w wielu sytuacjach. To najbardziej uniwersalna ochrona Twoich danych przed przypadkowymi podglądaczami, przechodniami, współpodróżującymi i innymi nieuprawnionymi osobami.  

Filtr na monitor stacjonarny najczęściej montujemy na komputerach ogólnodostępnych np. w recepcjach, hotelach, przychodniach, placówkach medycznych, kasach i punktach obsługi Klienta, gdzie przetwarzane są dane osobowe. Są też bardzo popularne na monitorach ustawianych w przestrzeniach biurowych tzw. open-space, tak, aby nasi współpracownicy nie widzieli danych, nad którymi pracujemy.  

Nakładka na laptopa szczególnie sprawdzi się podczas pracy w centrach handlowych, kawiarniach, miejscach publicznych czy podczas podróży pociągiem, samolotem lub autobusem, gdzie inni pasażerowie z łatwością mogliby oglądać, nad czym pracujemy na naszym laptopie.

pixel